polibek

7. srpna 2007 v 10:12 | abbina |  ♣Lily X James♣
Lily se pomalu probouzela. Cítila teplé sluneční paprsky na svých chodidlech. Podívala se po pokoji a uvědomila si, že nespí v Bradavicích. Je na mudlovském týdnu s Potterem. Určitě ještě bude spát. Chtěla vylézt z postele, ale o něco zavadila. Nebo spíš o někoho.
"POTTERE!!!"vyjekla Lily, okamžitě se vyhrabala z peřin a stoupla si na studenou podlahu. Nyní už probuzený James se s úsměvem protáhnul.
"Ahoj Lily. Taky ses vyspala tak dobře jako já?"
"Co tu děláš?! Tvoje postel je někde úplně jinde, tak co sakra pohledáváš tady! V mým pokoji! V MÝ POSTELI!"
"Jo promiň, ale nechtěl sem tě budit, víš a u mě byla hrozná zima. Tady bylo krásný teplíčko."
"Jak se opovažuješ..ty…ty …drzý, slizký, arogantní blbečku, jak si tohle vůbec můžeš dovolit?!"
"Pane bože Lily! Nechápu, proč děláš takový scény? Prostě je u mě zima, vážně se to tam nedalo přežít, tak sem…"
"Tak si vlezl ke MNĚ DO POSTELE!"
"NO A?" James vyskočil stejně rychle jako před chvílí Lily. "Je ti sedmnáct a vyvádíš jen proto, že vedle tebe spal kluk!"
"Ne! Vyvádím proto že si vedle mě spal TY! Je mi špatně z pomyšlení, že leží vedle mě takovej namyšlenej trouba jako seš ty! Kdoví co si ještě dělal."
"Co si o mě zatraceně myslíš! Sem snad nějakej sexistickej magor, kterej…."
"Jsi nevyspělý hloupý puberťák, co si mám asi jiného myslet."
James se pohrdavě ušklíbl. Nikdy ho neviděla tak rozzuřeného. Obvykle si dělal ze všeho srandičky a teď…?
"Já sem hloupej puberťák jo? A nevyspělej k tomu? A co si myslíš o sobě, ty úžasná dospělá, inteligentní, snobská Lily Evansová, hm? Nejsi o nic lepší než ostatní…"
"Nic takového netvrdím…"
"Ale chováš se tak! Ke všem, kterým jde něco líp než tobě!"
"To není pravda! Buď zticha!" zaječela Lily. James stichnul. Přeměřovali se rozzuřenými pohledy, jakoby chtěli jeden druhého tím pohledem probodnout.
"Šprtko." Sykl James. Lily se nadechla. Chtěla něco odseknout, ale to už byl James na cestě do svého pokoje.
Posadila se do rozházených peřin.
…úžasná, dospělá, inteligentní, snobská Lily Evansová. Nejsi o nic lepší než ostatní…"
"Nic takového netvrdím…"
"Ale chováš se tak!"
Ale já nejsem taková. Nebo ano? Možná že si jen hraju na dospělou. Možná důvod proč nesnáším Pottera a jeho kamarády je ten, že jsou nadanější než já. Možná mě to vážně štve…. Znovu se jí zmocňoval vztek. Ten arogantní rozmazlenej vůl jí nemá právo cokoliv vyčítat! Ale proč jí tak strašně vadilo pomyšlení, že James si o ní myslí právě tohle? Doslova jí to ubíjelo…
Ze zamyšlení jí vytrhl pohled na hodiny připevněné na zdi. Podle instrukcí má být James za hodinu v práci. Ale on o tom neví! Lily mu včera sebrala plánek i instrukce. No to teda skvěle prokázala svojí zodpovědnost, nejradši by si nafackovala. Vběhla do obýváku kde se válel James na gauči a strčila mu instrukce pod nos.
"Zapomněla sem…"
James si prohlídnul pergamen. Pak kouknul na hodinky a nakonec střelil po Lily napůl vzteklý, napůl vyčítavý pohled.
Čekala od něj nějakou jízlivou poznámku, ale nic nepřišlo. James na sebe beze slova hodil bundu a i s plánkem odešel. Lily zůstala v bytě sama. Ale co má dělat ona? Snad ne vařit a uklízet, jako nějaká puťka domácí. Chtěla taky pracovat. Ale instrukce byly jasné. Dívky se starají o "domácnost", chlapci pracují - jako u mudlů.
"To není fér!" postěžovala si do tiché místnosti. Pak se taky oblékla a vyrazila na nákupy. Samozřejmě měl každý nějaké mudlovské peníze od školy do začátku.
Když přišla, udělala si instantní polévku. Věděla, že James na oběd nepřijde. Pracuje do tří hodin, takže ho mohla čekat až kolem čtvrté. Ale co teď? To tady má celý týden ze sebe dělat slepici? To ani náhodou! Hned zítra zažádá o místo v Jamesově práci. Za pokus nic nedá.
Pro začátek ustlala a uklidila kuchyň. Utahaná vlezla rovnou do sprchy. Když vylezla s novým, domácím převlečením - trochu velké, vytahané bokové džíny a černé kratinké tílko. K její velké radosti našla za televizí rádio. Naladila stanici, která jejímu sluchu vyhovovala nejvíc a došla se napít vody. V tu chvíli zazněla její oblíbená písnička- Shaggy- Angel. Okamžitě, s úsměvem hrajícím na tváři otočila s knoflíkem: volume, na maximum a začala skákat po gauči, bláznivě tancovat po celým obýváku a hlasitě si prozpěvovat nazpaměť slova.
Zachrastily klíče a James Potter vpadnul do bytu. Lily ho však neslyšela, dál se vesele kroutila v rytmu hudby. James tedy potichu zavřel dveře a opřel se o stěnu s rukama v kapsách. Se zájmem a s pobavením jí pozoroval. Byla tak roztomilá. V tu chvíli by k ní nejradši přiběhl a vášnivě políbil. Věděl ale, co by se stalo potom. Lily by mu vlepila facku… A takhle to chodí pořád dokola už čtyři roky. On je do ní zamilovaný čím dál víc a ona ho čím dál víc nenávidí. Kdyby se tahle dívka, která právě ztřeštěně házela hlavou s rudými vlasy ze strany na stranu, do něj zamilovala, byl by ten nejšťastnější nevyspělý puberťák (jak ho nazvala jeho láska) na světě.
Píseň skončila a vystřídal jí sladký ploužák od Savage Garden - Truly Madly Deeply. Lily zavřela oči, rozepjala ruce a zasněně se zatočila. James trochu nejistě přikročil k ní a chytl jí za ruku. Bál se její reakce. Ona vylekaně otevřela oči a couvla od něj.
"Ježiš! Jak dlouho si tu?" Bylo jasné, že má strach že jí James viděl ve chvíli, kdy se odvázala. Tyhle chvíle trávila vždycky jen se svými kamarádkami nebo o samotě. A teď jí viděl Potter dělat ze sebe blbečka. Přitom mu ještě ráno vyčetla, že je jak…
"Tak já sem nedospělý puberťák, Evansová? A co si potom ty?" uculoval se James. Lily mlčela. James se k ní zas nebezpečně přibližoval.
"Řekl bych, že si zasloužím omluvu, co myslíš?"
"Možná." Připustila Lily, aniž by se na něj podívala. Jenže on jí něžně chytnul svými prsty za bradu a ona na něj pohlédla. Druhou rukou jí dal za ucho pár temně rudých vlasů. Lily cukla.
"Co to děláš?" vyhrkla.
"Vybírám si omluvu." Zašeptal James v odpověď.
Cítil, jak se třese. Viděl její chvějící se rty. Věděl, že cítí přesně to co on. Slabounké šimrání v podbřišku… Přitiskla se k němu a obtočila mu ruce kolem krku. Zato on jí pevně a bezpečně chytil kolem útlého pasu. Občas zajel rukou pod tričko a hladil jí záda. Zadíval se jí do očí. Nikdy v blízkosti dívky nepocítil takovou nervozitu a přitom tak silné vzrušení jako to bylo v přítomnosti Lily. Topil se v jejích velkých zelených očí, orámovaných černou tužkou… A pak se jejich rty spojily. Dobrý dvě minuty jen tak stály a líbali se. Okoušeli jeden druhého, pořád ještě zmatení z toho co se děje, ale už nádherně uvolnění.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šarčíík Šarčíík | Web | 10. srpna 2007 v 19:24 | Reagovat

klása...já jim to tak přeju

2 ililik ililik | E-mail | Web | 11. srpna 2007 v 13:00 | Reagovat

To je tak...krásný !!! Já chci taky :o(

3 Jamesshe Jamesshe | E-mail | Web | 17. listopadu 2007 v 15:35 | Reagovat

krása!taky se vám zdá,že takoví kluci jako v Bradavicích nikde nejsou?????mě tato otázka napadá už hooodně dlouho!a v odpovědi nemám furt jasno!!ale myslím že asi ne!!!!škoda co??*plačíči smail*

4 evelis evelis | Web | 31. prosince 2007 v 23:15 | Reagovat

teda upřímě,se cítím jako úchylák ,něco tak krásnýho bych taky chtěla zažít ,ale našla bych někde někoho kdo by se nechoval jak pubertáček s drsným slovníkem co se strá jen o sex?

5 Drow Drow | 14. října 2010 v 18:22 | Reagovat

:D

6 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 13. května 2012 v 15:31 | Reagovat

[3]:

[4]: Přesně! Zatím jsem nepotkala žádného kluka který by byl milý, hezky, vtipný a hlavně romatický zároveň! Vím že jsou to náročné požadavky, ale takhle to prostě chci! Takovej Jimmy nebo Siri... Hm... *slint*... To by vůbec nebylo k zahození!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama